Peach PS500-60

• Veliká výhoda je automatický podavač
  • , zakoupeno v Peach

skartuje

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Zboží jsem kupoval jako dárek k vánocům 18.12. 2017. Zboží bylo vyzkoušeno a zjistilo se, že neplní to co je deklarováno. Vzhledem k dovolené jsem jel zboží vrátit 2.1. 2018 kdy bylo poprvé otevřeno a zaměstnanec mi odmítl vzít zboží zpět. Prý jdu o den po vrácení do 14 ti dnů. Zboží jsem tedy reklamoval a čekám jak reklamace dopadne. Takové jednání jsem nikde jinde nezažil. Velké zklamání u této firmy.

Objem koše
21 l
Kapacita skartace
Skartování kreditních karet

Skartovací stroj, s křížovým řezem, který zajišťuje menší objem odpadu v porovnání s běžným proužkovým řezem, který vám pomůže zbavit se nepotřebných dokumentů, které chcete ochránit před zraky zvědavců. Stroj s kapacitou 5 listů, podavačem na 50 listů a košem o objemu 21l skartuje i CD média. Skartace z podavače šetří váš čas, jednoduše vložte stoh papírů a skartovač se postará o vše ostatní.

• Počet skartovaných listů 80g/m2: 5/50
  • Obsah koše: 21l
  • Kapacita koše: cca 100listů 80g/m2
  • Šíře vstupu: 230mm
  • Rychlost skartace: 3,6m/min.
  • Stupeň utajení: 3
  • Security Level [according to DIN 66399]: P-4
  • Snížená hlučnost: 63dB (A)
  • Skartace CD medií: Ano

Čidlo automatického spuštění

Zpětný chod

Hmotnost 4,5 kg

Pravidla pro správné používání skartovacích strojů

Pro správnou funkci skartovače je třeba kromě návodu dodržovat základní pravidla (v případě jejich nedodržení vám nemusí byt uznána reklamace stroje): 1) Pravidelné vysypávání koše se skartovanou drtí. V opačném případě dochází ke zpětnému "natažení" do stroje a tím k poškození nožů nebo motoru. 2) Skartovače Peach nepodporují skartaci dokumentů sepnutých dopisovými sponkami. Neskartujte dokumenty s těmito sponkami, dochází k poškození nožů. 3) Dodržujte předepsané maximální množství skartovaného papíru, neskartujte najednou větší počet listů, než pro jaké je skartovač určen. Dodržujte při tom i gramáž papíru. Při skartování papíru o vyšší gramáží musíte přizpůsobit maximální počet skartovaných listů. 4) U skartovačů podporujících skartaci CD skartujte najednou vždy jen 1ks média! 5) Používejte pravidelně olejové papíry pro údržbu stroje, prodloužíte tím životnost stroje a předejdete některým problémům. Kontrolujte své zařízení a odstraňujte pravidelně nečistoty, aby nedocházelo k "napékání" nečistot a zbytků papíru na řezné nože.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Veliká výhoda je automatický podavač
  • , zakoupeno v Peach

skartuje

• hezky vypadá
    • přimět ji, aby skartovala, je úkol pro budhistického mnicha vybaveného značnou trpělivostí.
    • Prostě nereaguje, nebo značně nepředvídatelně. A když už, tak ano, chroupe list po listu.
    • Vzhledem ke konstrukčnímu řešení není jasné, kam listy papíru strkat, aby fungovala.

Nedoporučuji.

• , zakoupeno v Suprshop.cz

• rychle skratuje
    • i na CD a karty
    • zvláštní box na odpad z CD
    • Rychle se přehřívá
    • často se seká papír
    • více než 3 listy najednou neskartuje
    • pokud se vloží více listů bere je po 1 listu a jsou dlouhé prodlevy než si "podá" další list, tzn. hodně "jede na prázdno"

Dle popisu jsme čekali jsme lepší produkt
    Znovu bychom nekoupili