Fellowes Powershred P-48C

348 x 356 x 258 mm

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

spokojenost

• , zakoupeno v Digiboss

Obsluha je jednoduchá, intuitivní. Vybavení zámkem příjemně zvyšuje bezpečnost obsluhy. Zdá se, že výrobek je solidní a mohl by vydržet i méně šetrné zacházení. První zkušenosti s provozem jsou příznivé - hluk při skartování není příliš rušivý.

• , zakoupeno v Manutan

Skartovačka nám přišla 17.10. a zatím jsme s ní spokojeni.

Rozměry
348 x 356 x 258 mm

Vhodný do domácnosti nebo malé pracovny Skartovač Lite 8L doporučujeme pro 1 uživatele do domácnosti nebo malé pracovny. Je praktických rozměrů, proto jej snadno přemístíte. Najednou zvládne skartovat 8 listů papíru (A4/70g). Pracovat pak dokáže až 5 minut vkuse. Poté potřebuje 15 minut pro ochlazení. Jeden list skartuje až na 300 částic Z obyčejného papíru udělá více než 300 částic o velikosti ne větší než 4 x 50 mm. Tedy bezpečnostní stupeň P3, který je vhodný pro důvěrné dokumenty. Poradí si ale i s malými sponkami, svorkami a kreditními kartami. papír kreditní karty svorky sponky         Údržba vám nezabere ani minutu Díky křížovému řezu se koš o objemu 18 litrů plní pomaleji, o čemž máte vždy přehled díky průhlednému okénku. Plný koš snadno vysypete nadzvednutím horní části skartovače pomocí úchytky ze shora. Funkce skartovače Home 8L Skartovač je mimo dalších funkcí vybaven také počítadlem listů. Využíváním tohoto šikovného meřítka předcházíte zasekávání dokumentů ve stroji. Mechanický systém start/stop. Před skartováním stroj musíte zapnout tlačítkem. Skartovač je vybaven přepínačem, který stroj uzamkne. Předcházíte tak náhodnému spuštění zařízení dětmi nebo zvířaty.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

spokojenost

• , zakoupeno v Manutan

Skartovačka nám přišla 17.10. a zatím jsme s ní spokojeni.

• , zakoupeno v Office2000.cz

xxx

velmi tichý a spolehlivý

• , zakoupeno v K24.cz

• Dobrý výkon v poměru ceny

Výrobek jsem objednala na doporučení kolegyně a jsem spokojená.

• , zakoupeno v K24.cz

• Rychlá a ostrá, bez problému
    • mohla by být tiší

• , zakoupeno v alemat.cz

• vhodný pro občasnou skartaci
    • zatím nic

po prvním, krátkém použití bez výhrad

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

Vždy jsem spokojen s nákupem , produkt se dobře používáa doporučuji nákup svým známým.

• , zakoupeno v B2B Partner